KONST / Litografier / Färglitografi 11074109
nr 1107 4109
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Stig Fyring (1934-2015), 110/190, signerad, bladets mått: 48x35
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 maj 2017
kl 19:43:38
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)